Донація у мобільному центрі крові біля церкви на Сихові

Донація у мобільному центрі крові біля церкви на Сихові

Донація у мобільному центрі крові біля церкви на Сихові

Донація крові у бладмобілі на Сихові біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці

Початок:
17 травня 2024 р. 9:00

Закінчення:
17 травня 2024 р. 12:00

Місце проведення:
Церква Різдва Пресвятої Богородиці

Деталі:

ДонорUA запрошує львів'ян і гостей міста здати кров у першому в Україні повноцінному мобільному центрі крові. Це автобус, обладнаний усім необхідним, аби безпечно та комфортно здати кров.

Подія відбудеться 17 травня, з 9 до 12 години. Обирайте зручний часовий слот і реєструйтеся, аби здати кров. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Бладмобіль чекатиме на вас біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (майдан Івана Павла II папи Римського, 1).

Донорів пригощатиме ресторан хорошого настрою "П'ятниця". Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Попередньо радимо прочитати:

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем.

На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Ми робимо все можливе, щоб зробити процес донорства максимально зручним та безпечним для кожного учасника.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: