Флешмоб "Ми всі - однієї крові!"

Флешмоб "Ми всі - однієї крові!"

Флешмоб "Ми всі - однієї крові!"

У Всесвітній день донора 14 червня запрошуємо всіх на Фестивальний причал, щоб об'єднатися в краплю крові в просторі причалу, як символ об'єднання людей в донорській взаємодопомозі, запустити в небо червоні кульки і зняти все це з висоти пташиного польоту!

Початок:
14 червня 2017 р. 19:00

Закінчення:
14 червня 2017 р. 19:40

Місце проведення:
Фестивальний причал

Деталі:

Друзі, наближується Всесвітній день донора крові 14 червня - особливий привід звернути увагу на донорство і подякувати всім тим, хто допомагає рятувати життя, ділячись своєю кров'ю. У цей день ми запрошуємо всіх об'єднатися в видовищному флешмобі і нагадати всім про цю життєво важливій сфері!

Всім ми - різного віку, статі, професій і соціальних ролей - разом підтримуємо запаси наших банків крові і допомагаємо рятувати життя один одного. Ми об'єднуємося для допомоги абсолютно незнайомим людям і з вкладу кожного донора формується життєво необхідний ресурс. У Всесвітній день донора 14 червня запрошуємо всіх на Фестивальний причал, щоб об'єднатися в краплю крові в просторі причалу, як символ об'єднання людей в донорській взаємодопомозі, і зняти все це з висоти пташиного польоту! Здаєте ви кров чи ні - ваша підтримка і участь допоможуть нагадати про донорство крові, допоможуть залучити людей до лав донорів. В ідеалі - приходьте в червоному одязі) Сформуємо величезну краплину крові і запустимо одночасно в небо червоні кульки! Чим нас більше - тим більш видовищно буде виглядати флешмоб. І все це буде знято з висоти пташиного польоту за допомогою квадрокоптера!

14 червня 19.00 фестивальний причал

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: