Донація у бладмобілі на мікрорайоні Рясне

Донація у бладмобілі на мікрорайоні Рясне

Донація у бладмобілі на мікрорайоні Рясне

Мобільний центр крові прийматиме донорів на мікрорайоні Рясне (Львів) 23 травня з 9:00 до 12:00

Початок:
23 травня 2024 р. 9:00

Закінчення:
23 травня 2024 р. 12:00

Місце проведення:
Амбулаторно-поліклінічне відділення

Деталі:

ДонорUA запрошує львів'ян і гостей міста здати кров у першому в Україні повноцінному мобільному центрі крові. Це автобус, обладнаний усім необхідним, аби безпечно та комфортно здати кров.

Подія відбудеться 23 травня, з 9 до 12 години. Обирайте зручний часовий слот і реєструйтеся, аби здати кров. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Бладмобіль чекатиме на вас біля Амбулаторно-поліклінічного відділення (Шевченка, 350).

Донорів пригощатиме ресторан хорошого настрою "П'ятниця". Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Попередньо радимо прочитати:

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем.

На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Ми робимо все можливе, щоб зробити процес донорства максимально зручним та безпечним для кожного учасника.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: