Розквітай з ДонорUA: донація крові у Creative State of Arsenal

Розквітай з ДонорUA: донація крові у Creative State of Arsenal

Розквітай з ДонорUA: донація крові у Creative State of Arsenal

Якщо ви у Києві, реєструйтеся і здавайте кров з ДонорUA у Creative State of Arsenal

Початок:
1 червня 2024 р. 10:00

Закінчення:
1 червня 2024 р. 14:00

Місце проведення:
Creative State of Arsenal

Деталі:

1 червня ДонорUA проведе виїзну донацію у Creative State of Arsenal (вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7). Кияни й гості міста можуть здати кров за попередньою реєстрацією. Тривалість — з 9:00 до 14:00. Процедуру проводитимуть фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

На події розіграють павербенк від українського бренду Gelius. Пригощатиме донорів пиріжкова «Тітка Клара»

Подія проходитиме в межах кампанії Розквітай, що популяризує донорство крові. В ході кампанії проводяться виїзні донації, тематичні лекції та акції підтримки для донорів, а також випускається стильний благодійний мерч. Проєкт доводить, що здавати кров можна просто, комфортно й сучасно.

Попередньо радимо прочитати:

Подію проводить ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст новини не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: