Naked Blood: донація крові в галереї Naked Room

Naked Blood: донація крові в галереї Naked Room

Naked Blood: донація крові в галереї Naked Room

Здайте кров у галереї The Naked Room разом із героями фотопроєкту «Святі»

Початок:
28 травня 2024 р. 9:30

Закінчення:
28 травня 2024 р. 12:30

Місце проведення:
галерея Naked Room

Деталі:

28 травня ДонорUA проведе відкриту донацію крові у галереї The Naked Room (вул. Рейтарська, 21). Реєструйтеся та здавайте кров — кожна донація може врятувати до трьох життів. Процедуру проводитимуть фахівці Національного інституту раку.

Подія триватиме з 9:30 до 12:30 — обирайте зручний часовий слот.

У галереї експонується виставка фотографа Саші Маслова «Святі», присвячена тим, хто бореться за свободу України. Дехто з героїв цих світлин також здаватиме кров на події. Серед людей на фото є й Ірина Славінська — співзасновниця ДонорUA.

Попередньо радимо прочитати:

Аби ви могли відновити сили після процедури, донорів пригощатиме пиріжкова «Тітка Клара».

Довідково:

The Naked Room — галерея сучасного мистецтва в Києв, робота якої ґрунтується на сміливій кураторській програмі та підтримці легітимного артринку для українських художників. Галерея була заснована 2018 року в Києві незалежними кураторками Лізаветою Герман і Марією Ланько та швейцарським кінорежисером Марком Вілкінсом та орієнтована на адекватне представлення перспективних українських художників на ринку. Галерея працює з художниками, які є недостатньо видимими в Україні, і прагне просувати їхні роботи на міжнародному ринку.

Саша Маслов — український та американський фотограф. У фокусі його практики — сторітелінг, документальна та портретна фотографія. Із середини 2000-х мешкає та працює в Нью-Йорку, проте з початком повномасштабного вторгнення проводить більшість часу в Україні. Співпрацює з такими виданнями як The New York Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, Die Zeit, є автором численних editorial матеріалів та портретів, які стали знаковими в медіасфері. Його документальні проєкти були відзначені преміями, зокрема Sony World Photo Awards та LensCulture.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: