Донація у бладмобілі біля ЛНУ ім. Франка

Донація у бладмобілі біля ЛНУ ім. Франка

Донація у бладмобілі біля ЛНУ ім. Франка

Мобільний центр крові прийматиме донорів біля головного корпусу Львівського національного університету ім. Івана Франка з 9:00 до 12:00

Початок:
6 червня 2024 р. 9:00

Закінчення:
6 червня 2024 р. 12:00

Місце проведення:
Львівський національний університет ім. Івана Франка

Деталі:

ДонорUA запрошує львів'ян і гостей міста здати кров у мобільному центрі крові. Це автобус, обладнаний усім необхідним, аби безпечно та комфортно здати кров.

Подія відбудеться 6 червня, з 9 до 12 години. Обирайте зручний часовий слот і реєструйтеся, аби здати кров. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Бладмобіль чекатиме на вас біля головного корпусу Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Університетська, 1).

Донорів пригощатиме ресторан хорошого настрою "П'ятниця". Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Попередньо радимо прочитати:

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем.

На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Ми робимо все можливе, щоб зробити процес донорства максимально зручним та безпечним для кожного учасника.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: