Відкрита донація з ПУМБ. 2 роки проєкту «Ми однієї крові»

Відкрита донація з ПУМБ. 2 роки проєкту «Ми однієї крові»

Відкрита донація з ПУМБ. 2 роки проєкту «Ми однієї крові»

Здаємо кров у бладмобілі з ДонорUA та ПУМБ

Початок:
4 липня 2024 р. 9:00

Закінчення:
4 липня 2024 р. 13:00

Місце проведення:
Мобільний центр крові

Деталі:

4 липня запрошуємо львів’ян і гостей міста здати кров разом із командою ПУМБ і ДонорUA. Подію присвячено дворіччю проєкту «Ми однієї крові».

Аби здати кров, реєструйтеся, обравши зручний часовий проміжок з 9:00 до 13:00, та приходьте в обраний час.

Донація відбудеться в мобільному центрі крові, який чекатиме вас за адресою вул. Грюнвальдська 5А.

Забір крові проводитимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Попередньо радимо прочитати:

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива ПУМБ, яка рятує життя поранених військових та цивільних. Проєкт підтримує вітчизняний бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства. В межах проєкту українські бренди виготовляють патріотичний мерч, 50% від вартості якого йдуть на потреби війська, зокрема на перевезення донорської крові до фронту.

За два роки співпраці завдяки ініціативі «Ми однієї крові» ДонорUA змогли профінансувати 76 доставок крові до прифронтових лікарень. Вантаж кожного такого буса може врятувати до 1500 життів.

Проєкт сприяє популяризації донорства в Україні — залучає українців до підтримки ініціативи не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців зон бойових дій.

Мобільний центр крові обладнаний усім необхідним, аби безпечно та комфортно здати кров. Він має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. У мобільному центрі крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові є спеціальний холодильник.

Проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога», в межах якого діє мобільний центр крові, реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО «Народна самооборона Львівщини», ДонорUA та ГО «Ветеран Медіа».

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: