День Донора у лікарні ім. Мечникова "Подаруй життя герою", м. Дніпро

День Донора у лікарні ім. Мечникова "Подаруй життя герою", м. Дніпро

День Донора у лікарні ім. Мечникова "Подаруй життя герою", м. Дніпро

За ініціативи головного лікаря Сергія Риженка 6 жовтня о 10 годині в Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова проводиться акція із залучення донорської крові "Подаруй життя герою".

Початок:
6 жовтня 2017 р. 10:00

Закінчення:
6 жовтня 2017 р. 14:00

Місце проведення:
Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова

Деталі:

Понад 3 роки ідуть бойові дії на сході України. 3 роки лікарня ім. Мечникова рятує життя поранених бійців. Більше 2,5 тисяч військових з важкими вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями врятовано в Лікарні ім. Мечникова. Кожен з них потребує переливання донорської крові.

За цей час м. Дніпро довів, що ми – найпатриотичніше місто в світі! Іловайський котел, Дебальцево, Донецький аеропорт – ці населені пункти викарбувались болем в нашому серці! Тепер, все частіше, ми чуємо про поранення під Світлодарською дугою, Авдєєвка, Промзона.

Тільки в 2017 році в лікарню ім. Мечникова доправлено понад 250 військових та 6 мирних мешканців з вкрай важкими вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями.

Не будь байдужим, прийди в лікарню Мечникова 6 жовтня та подаруй життя герою.

Бажаючі здати для реципієнтів з системи ДонорUA також зможуть це зробити у лікарні ім. Мечникова, вказавши при реєстрації дані конкретного реципієнта.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: