Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові (Банк крові)
пр.Б.Хмельницького (вул.Г.Сталінграду), 17, Дніпро

Коли:
2 грудня 2017 8:00 – 13:00

Умови:
Попередньо уважно ознайомлюйтеся з протипоказаннями та дієтою в розділі Варто знати/Кровопедія. З собою мати паспорт громадянина України з пропискою на території України, для переселенців - довідку про реєстрацію. Також мати копію ідентифікаційного коду. УВАГА: вага донора повинна бути не менше 55 кг! На момент донації не можна приймати будь-які медичні препарати, в тому числі вітаміни, бади, гормональні контрацептиви (виключити принаймні за дві доби)

Донорська субота у Дніпрі

Увага! Ця подія вже пройшла.

Довгоочікувана можливість здати кров у вихідний день, та ще й поповнити запаси донорської крові напередодні тривалих новорічних вихідних!

Йдуть:

2 грудня, у суботу, донори матимуть можливість здати кров у вихідний день без відриву від роботи. Таку довгоочікувану можливість надає Дніпропетровська обласна станція переливання крові. Напередодні новорічних свят і тривалих вихідних особливо актуально забезпечити лікарні донорською кров'ю, адже у хвороб та нещасних випадків немає вихідних, а люди традиційно святкують і донорів в ці ддні майже немає. Тож запрошуємо всіх зробити такий подарунок тим, хто цього потребує - подарувати частинку свого здоров'я, щоб у Новому році всі люди були здорові!