Передноворічна донорська акція "Найкращий подарунок - життя!"

Передноворічна донорська акція "Найкращий подарунок - життя!"

19 грудня відбудеться Передноворічна донорська акція "Найкращий подарунок - життя!" Запрошуємо всіх забезпечити медичні установи країни донорською кров'ю та її компонентами на новорічні вихідні! Адже для когось ваша кров - це найцінніший подарунок. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, що минає!

Початок:
19 грудня 2017 р. 8:00

Закінчення:
19 грудня 2017 р. 14:00

Місце проведення:
Одеська обласна станція переливання крові

Деталі:

Саме взимку через поширення простудних захворювань, тривалих канікул і відпусток кількість донорів, і, відповідно, резерви в банках крові по всій країні зменшується до критичного мінімуму! Однак лікарі продовжують боротися за життя хворих, яким необхідна донорська кров. На новорічні вихідні можна і потрібно забезпечити медичні установи країни донорською кров'ю та її компонентами! Адже для когось ваша кров - це найцінніший подарунок. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, що минає!

Також всі бажаючі можуть приносити подарунки для дітей з притулку "Світанок". Після проходження реєстрації та необхідного обстеження, чекаючи своєї черги, всі бажаючі можуть підписати новорічні вітальні листівки для дітей з притулку "Світанок". Щирі і теплі слова подарують тепло і любов діткам які проводять свята без сім'ї.

Програма заходу:

  • здача крові на користь Одеської обласної станції переливання крові;
  • збір подарунків для дітей з притулку "Світанок". У день Святого Миколая дітки без сім'ї будуть щасливі отримати подарунки (розвиваючі ігри, альбоми, фарби, книги, пазли, фломастери, олівці, гумки, пенали, розмальовки, конструктори, кольоровий і білий папір, пластилін, бісер, набори для квілінгу, солодощі). Приносьте одну або кілька речей на ваш вибір.
  • Солодкі частування чекають і на вас донори також!
Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: