Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

Деталі події

Адреса:
Львівський обласний центр служби крові
вул. Пекарська, 65, Львів

Коли:
19 грудня 2017 9:00 – 12:00

Умови:
З собою мати паспорт громадянина України та копію ідентифікаційного коду. Вага донора - не менше 60 кг. Вік донора від 18 до 40. Обов'язково має бути реєстрація Львівської області та/або м.Львів. Попередньо, будь ласка, ознайомтеся з підготовкою та протипоказаннями на нашому сайті. На момент донації не можна приймати будь-які медичні препарати, в тому числі вітаміни, бади, гормональні контрацептиви. Також обов'язкова реєстрація на подію на сайті.

Передноворічна донорська акція "Подаруй радість - подаруй життя!"

Увага! Ця подія вже пройшла.

Довгоочікувана можливість здати кров у Львові. 19 грудня відбудеться Передноворічна донорська акція "Подаруй радість - подаруй життя!". В період новорічних свят швидко закінчуються всі запаси крові на станції переливання і поповнити їх складніше, ніж в інший період року. Тож запрошуємо всіх перед новорічними канікулами завітати до станції переливання і дати можливість лікуватись, а можливо, і врятувати життя. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, що минає!

Йдуть: Шабанов  Сергій

Взимку, через поширення простудних захворювань, тривалих канікул та свят кількість донорів зменшується, але лікарі продовжують боротись за життя кожного хворого. Для пацієнтів з онкозахворюваннями, хворобами крові чи для породіль, або ж для хірургічних відділень - лікування неможливе без переливання крові та її компонентів. Тож ми запрошуємо всіх бажаючих разом створити атмосферу радості та поділитись здоров'ям з потребуючими.

Програма заходу:
- здача крові на користь Львівського обласного центру служби крові;
- пам'ятні подарунки для донорів;
- фотозона;
- солодкі частування.