ДонорUA взяли участь у щорічному форумі фінансових директорів України.

ДонорUA взяли участь у щорічному форумі фінансових директорів України.

n/a

2 грудня 2020 року, 16:42

18 та 19 листопада відбулася важлива подія у світі сучасного бізнесу – XIX форум фінансових директорів України.

Масштабний корпоративний захід підтримав проєкт «ДонорUA», представивши благодійну донорську ініціативу «Крапля до краплі», створену восени 2020 року спільно з брендом «Природне Джерело». Об’єднання має на меті якнайширшу популяризацію серед українців добровільного, регулярного та безоплатного здавання крові та її компонентів, яких наразі вкрай бракує. Лише за перший місяць діяльності було зібрано 55 566 гривень, залучено 378 нових донорів та врятовано 1 134 людських життя. Участь у великому діловому заході є значущим кроком для інформування широкої громадськості про важливість донорства та привернення уваги до проблеми впливових представників української верхівки.

Щорічний форум фінансових директорів України – флагманський захід, який уже 18 років поспіль збирає вітчизняну фінансову еліту. Ця ділова подія дозволяє керівникам підготуватися до викликів, які щодня з'являються в нестабільному та швидко змінюваному економічному середовищі. Головними темами цьогорічного форуму стали фінансові наслідки пандемії COVID-19, пристосування бізнесу до «нової норми», посткризове відновлення та забезпечення стійкого економічного зростання України.

Незважаючи на карантині обмеження, подія зібрала у київському ArtHall «Всі.Свої D12» майже 200 фінансових керівників і власників бізнесу з усіх куточків України. «ДонорUA» став соціальним партнером заходу, а бренд «Природне Джерело» забезпечив слухачів кришталево чистою артезіанською водою. Гості дізналися про новостворений проєкт «Крапля до краплі» та його основний механізм благодійності, що дає змогу долучитися до донорського руху абсолютно всім: частина прибутку від продажу кожної пляшки питної води «Природне Джерело» зі спеціальним маркуванням перераховується на розвиток донорства в Україні.

Крім того, партнери влаштували для аудиторії такі активності:

спорудили стенд, де всі охочі могли перевірити групу крові та поставити питання фаховим лаборантам;

провели просвітницьку роботу, інформуючи гостей про феномен донорства крові, про Gross Blood Index, про здоровий спосіб життя та важливість його підтримки через споживання достатньої кількості води;

створили фоторепортаж із заходу з подальшим його поширенням на власних майданчиках у соцмережах;

організували виступ Ірини Славінської – засновниці «ДонорUA», яка розповіла про важливість фізичного здоров’я для стабільності та фінансового добробуту, про проєкт «Крапля до краплі» та розвиток донорського руху в Україні.

«Міцна колаборація бізнесу та благодійних ініціатив – так ми бачимо найбільш плідний шлях до розвитку суспільно важливих місій. Часто для отримання допомоги потрібно зовсім небагато: лише дати знати тим, хто має матеріальні важелі та моральну волю, про існування проблеми і про необхідність її нагального вирішення. Ми переконані, що Група Компаній "Нові Продукти" є й сама чудовим прикладом для наслідування, як підприємство може розвивати культуру донорства серед власних працівників і як топ-менеджмент може стати амбасадорами важливих соціальних започаткувань. Ми дуже вдячні організаторам XIX форуму фінансових директорів України, які перейнялися проблемним питанням та охоче пішли нам назустріч. Разом ми робимо справді важливо справу!», – прокоментувала Олена Селютіна, директорка з комунікацій Групи Компаній «Нові Продукти», виробника питної артезіанської води «Природне Джерело».

Всі, хто з тих чи інших причин не має такої можливості, але щиро прагне допомогти, має змогу просто регулярно споживати питну артезіанську воду «Природне Джерело» з маркуванням «Крапля до краплі», частина прибутку від продажу якої перераховується на розвиток донорства в Україні.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.