«Ми однієї крові»: підсумки 5 місяців кампанії

Як унікальний мерч допомагає рятувати життя

5 грудня 2022 року, 10:06

alt text

Вже п'ять місяців ми рятуємо життя разом з соціальним проєктом Lifesaving Merch за ініціативи ПУМБ.  З липня ви замовляєте мерч з принтами українських митців і таким чином допомагаєте команді «ДонорUA» поновлювати запаси крові і її компонентів та постачати їх в прифронтові регіони, де кров неможливо заготовити. Завдяки вам проєкт зібрав вже 2 млн грн, з яких «ДонорUA» отримав половину.

За цей час нам вдалося:

  • Зібрати гроші на 24 поїздки з кров’ю в гарячі точки. Нагадуємо, що одна така поїздка рятує близько 1000 життів.
  • Подарувати надію на одужання більш ніж 600 людям, завдяки тим, хто став донорами.

У листопаді на честь звільнення Херсона команда проєкту створила особливий пам’ятний шеврон у вигляді «того самого» кавуна. А вже найближчим часом проєкт обіцяє презентувати шеврони, що стануть у пригоді в умовах тотального знеструмлення. Для мерчу діє безкоштовна доставка від логістичного партнера проєкту «Нова пошта» до будь-якого відділення чи поштомату в Україні. Замовити патріотичний мерч, що рятує життя та підіймає бойовий дух українців, можна на сайті проєкту.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.