Щороку понад 1000 дітей в Україні потребують переливання крові

Донорська кров — найкращий подарунок до Дня захисту дітей

31 травня 2023 року, 16:53

На рік в Україні у понад 1000 дітей діагностують онкологічні захворювання, а курс лікування передбачає 10-50 процедур переливання крові.

«Рак у дітей виліковний у 90% випадків, за умови вчасної діагностики та якісно наданої допомоги, і в першу чергу за наявності донорської крові та її компонентів — розповідає Людмила Лінник, координаторка платформи ДонорUA, — Лікування онкозахворювань у дітей неможливе без переливання крові і тромбоцитарної маси. Найкращі лікарі та досягнення медицини були б безсилими, якби не донори. Кров — це ліки, які є лише всередині нас, їх не виробляє жодна фармацевтична компанія».

Більше 960 дітей в Україні отримали поранення внаслідок збройної агресії рф — врятувати багатьох із них вдалося саме завдяки вчасному переливанню крові. Також щодня крові потребують деякі малюки у пологових будинках та їхні мами, дітки, які постраждали в автомобільних аваріях або яким роблять операції.

За попередньою інформацією, від чергової атаки росіян у ніч на 1 червня загинуло двоє дітей — у ніч перед Днем захисту дітей. Ми ж у цей день хочемо наголосити, що ваша кров може допомогти дітям, незалежно від того, скільки років вам самим.

Станьте донором — підтримайте маленьких українців і велику Україну. Кожна донація здатна врятувати життя трьох дітлахів. Реєструйтеся на ДонорUA, плануйте донації в особистому кабінеті та допомагайте дітям разом із нами.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.