Вітаємо зі Всесвітнім днем донора!

Дякуємо за врятовані життя маленьких і дорослих українців та українок!

14 червня 2023 року, 10:18

alt text

Щороку 14 червня світ вшановує донорів крові та їхній альтруїстичний внесок у порятунок життів. Україна сьогодні втрачає забагато крові, але саме завдяки донорам ми рятуємо життя наших захисників і захисниць.

Донорську кров неможливо нічим замінити — не існує ні природних, ні штучних аналогів. Щодня її потребують мільйони людей по всьому світу — породіллі після важких пологів, пацієнти з онкологічними та деякими іншими захворюваннями, постраждалі від нещасних випадків. Потрібна вона й нашим захисникам та захисницям — поранені не можуть чекати.

Зараз у базі ДонорUA — єдиної в країні платформи для координації донорів — налічується понад 125 тисяч зареєстрованих донорів. Але для того, щоби держава могла повністю забезпечувати цивільних і військових необхідною кількістю крові, її має регулярно здавати принаймні мільйон людей. Серед них можете бути й ви!

Вітаємо зі святом донорів і донорок та закликаємо всіх, хто має можливість, долучатися до цієї справи. Кожна донація — це три врятованих життя: дорослих або дітлахів, цивільних або військових. Ваша кров переможе!

До Всесвітнього дня донора ми підготували відео про те, як працює ДонорUA під час повномасштабної війни, та про вашу єдність і безстрашність. Дякуємо вам!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.