46 доставок донорської крові на передову забезпечила команда «ДонорUA» саме завдяки проєкту LifesavingMerch

ДонорUA — єдина організація, яка у співпраці з МОЗ та УЦТК транспортує кров у гарячі точки

15 червня 2023 року, 12:07

alt text

Зібрати кошти на 46 виїздів із донорською кров’ю в гарячі точки команді «ДонорUA» вдалося завдяки проєкту Lifesaving Merch з ініціативи ПУМБ #МиОднієїКрові. За 11 місяців завдяки мерчу із зображеннями від українських митців зібрані майже 2 млн грн врятували життя тисяч українських захисників та захисниць, а також цивільних на прифронтових територіях.

«Майже рік в рамках кампанії «Ми однієї крові» завдяки проєкту Lifesaving Merch ми доставляємо кров у прифронтові регіони та гарячі точки. Тільки за минулий тиждень таких поїздок відбулося цілих три. А під час кампанії нам вже вдалося залучити до здачі крові 1206 нових донорів по всій країні. Кожна донація крові — це мінімум три врятовані життя, кожне замовлення цього мерчу — фінансування доставки крові на фронт», — наголошує засновниця «ДонорUA» та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.

Кров перевозять у спеціальних авто, що обладнані холодильними камерами та здатні убезпечити персонал. Нагадуємо, що одна така поїздка рятує близько 1000 життів.

Замовити патріотичний мерч, що рятує життя та підіймає бойовий дух українців, можна на сайті проєкту.

ДонорUA — єдина організація, яка у співпраці з МОЗ та УЦТК транспортує кров у гарячі точки. Доставка крові на прифронтові території відбувається також і завдяки підтримці нашої спільноти. Загалом ми здійснили вже понад 50 доставок крові.

Підтримати перевезення ви можете, задонативши у нашу Монобанку.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.