Понад 2000 нових донорів зареєструвалися в системі ДонорUA від початку кампанії #Розквітай

2100 нових донорів крові зареєструвалися в резерві за перших два тижні кампанії

28 червня 2023 року, 14:00

14 червня, у Всесвітній день донора, стартувала кампанія #Розквітай від ДонорUA, присвячена красі та користі донорства крові. За два тижні від початку кампанії на платформі вже зареєструвалися 2100 нових донорів.

«В Україні крові щодня потребують тисячі людей, зокрема поранених захисників і захисниць, і саме завдяки регулярним донорам формується необхідний запас. Але донорство — це не лише важливо і шляхетно, а й корисно. Сьогодні донорство — це те, що уособлює кровообіг країни. Тому символом кампанії #Розквітай, яка популяризує донорство, стала квітка гортензії — тендітні маленькі квіточки поєднуються у пишні суцвіття, показуючи силу і красу єдності. І ми надзвичайно щасливі, що усього за два перших тижні кампанії вже понад 2000 людей долучилися до донорського руху — дякуємо вам!», — ділиться засновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.

Кампанія #Розквітай популяризує донорство, розповідаючи про його користь і естетику. Триватиме вона до наступного Всесвітнього дня донора, себто до 14 червня 2024 року. У межах #Розквітай передбачено наступні активності:

  • фотопроєкт «Побач» — портрети та історії донорів крові;
  • серія акцій «Заквітчуй» — висадка гортензій, символу кампанії;
  • просвітницька програма «Знай» — лекції, ефіри та інтерв’ю з експертами та блогерами;
  • «Скуштуй»: розробка меню для донорів крові;
  • вечірка «Неофіт-паті» для тих, хто здає кров уперше;
  • ексклюзивний мерч кампанії від бренду W8less;
  • участь артистів-амбасадорів, зокрема співачки KOLA.

Як долучитися до кампанії:

Дякуємо всім, хто допомагає рятувати життя та розквітає з ДонорUA!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.