Майже 30 літрів донорської крові зібрала Американська торговельна палата під час корпоративної донації

Майже всі працівники Американської торговельної палати здають кров на постійній основі, тож такий корпоратив для них — не екзотика, а командна традиція

28 липня 2023 року, 10:56

21 липня ДонорUA провели корпоративний день донора для працівників Американської торговельної палати в Україні. Під час заходу, що відбувся в готелі InterContinental Kyiv, 63 донори здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Забір проводила бригада Київського міського центру крові.

«Майже всі працівники Американської торговельної палати здають кров на постійній основі, тож такий корпоратив для них — не екзотика, а командна традиція. Дякуємо за підтримку та популяризацію донорського руху — разом ми руйнуємо стереотипи та розбудовуємо громадянське суспільство», — ділиться Євгенія Якобчук, проєктна менеджерка ДонорUA та організаторка корпоративних донацій.

«У складні часи для України не можна переоцінити важливість Дня Донорства Крові, який ми організовуємо вже понад 7 років. Потреба у крові завжди нагальна, і зібрана кров вже сьогодні може надійти до наших відважних героїв, які захищають нашу країну, до когось, хто потрапив у дорожньо-транспортну пригоду чи до хворої на онкологію дитини. Підтримка цієї ініціативи співробітниками компаній-членів Американської Торговельної палати в Україні ще раз довели, що ми єдині в бажанні позитивно змінювати життя інших», — коментує Олександр Шпаковський, координатор з організації заходів Американської торговельної палати.

«Для нашої фірми стало доброю традицією підтримувати ініціативи з донорства крові. Таким чином ми відчуваємо свій внесок у добробут нашої громади та бачимо, як дії кожного з нас помагають рятувати життя. Ми віримо, що це формує культуру нашої фірми, а також дає ціннісний орієнтир для людей навколо. Тому я хотів би висловити щиру подяку всім, хто взяв участь в акції та став донором крові», — говорить Назар Чернявський, директор благодійного фонду «Дихай», який є регулярним партнером корпоративних днів донора в Американській торговельній палаті.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. У разі, якщо захід є платним, отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово — наприклад, налаштувати регулярний платіж на Buy Me a Coffee, або задонатити іншим зручним для вас способом. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.