300 донорів крові отримали «Гігапоміч» від lifecell 

300 донорів крові отримали «Гігапоміч» від lifecell 

Їхня кров врятувала 900 життів

12 вересня 2023 року, 13:37

300 учасників спільноти ДонорUA отримали 10ГБ мобільного інтернету за свої донації крові протягом 3 місяців спільного проєкту із lifecell. Кров, яку вони здали за цей час, врятувала 900 життів.

«Донорство крові — це насамперед альтруїзм, але завжди приємно отримувати щось за свою доброту. Тому ми регулярно впроваджуємо акції та інші ініціативи, аби підтримати донорів, підкреслити їхню приналежність до спільноти. Дякуємо lifecell за можливість подякувати тим, хто в такий важкий час допомагає рятувати життя», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

За умовами акції «Гігапоміч», отримати бонуси можна за будь-яку донацію, і якщо цільну кров здають раз на 2-3 місяці, то плазму або тромбоцити можна здавати раз на 2 тижні. Реєструйтеся на ДонорUA, здавайте кров системно та користуйтеся спеціальними можливостями для донорів. Ви рятуєте — ми дякуємо!

3 місяці тому ДонорUA спільно з мобільним оператором lifecell запустили акцію «Гігапоміч». Абоненти lifecell, здаючи кров у період з 12 червня до 31 грудня поточного року, можуть безкоштовно отримати 10ГБ мобільного інтернету за кожну донацію. Як узяти участь в акції та отримати бонусні гігабайти, читайте у своєму кабінеті донора.

Довідково:

lifecell — український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі, реалізовуючи проєкти, спрямовані на розвиток «розумного міста», «розумного регіону», покращення безпеки громадян і розгортання мережі IoT (інтернету речей).

Диджитал-оператор lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи і послуги для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо компанії входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, застосунки TV+, lifecell music тощо.

Станом на кінець першого кварталу 2023 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 8,6 млн користувачів.

lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 135 000 донорів. Більше 7000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.