9000 нових донорів крові залучили ДонорUA від початку кампанії #Розквітай

Кампанія #Розквітай популяризує донорство крові як частину сучасного, здорового та стильного способу життя

14 вересня 2023 року, 11:22

14 червня, у Всесвітній день донора крові, розпочалася кампанія #Розквітай від ДонорUA. Від її початку на платформі зареєструвалися 9000 нових донорів крові. За цей час команда ДонорUA організувала 16 тематичних подій та презентувала кампанію на заході «МолоДвіж» у Львові.

Кампанія #Розквітай популяризує донорство крові як частину сучасного, здорового та стильного способу життя. Зазвичай про донорство говорять як про спосіб допомогти іншим, тоді як ця ініціатива розповідає про користь донорства для самих донорів, про його цінність для нашої ідентичності.

«Від початку існування ДонорUA ми постійно говоримо про культуру донорства. У розвинених країнах люди здають кров не лише тоді, коли комусь терміново потрібна допомога, а просто тому що хочуть і можуть ділитися. Кампанія #Розквітай — важливий відрізок на шляху до цієї мети. Попри те, що сьогодні в Україні повномасштабна війна, і потреба у крові надзвичайно гостра, ми здатні навіть зараз підтримувати запас крові, достатній і для військових, і для цивільних — якщо люди здаватимуть кров системно. І після нашої перемоги ця тема лишиться актуальною, адже жодне життя не має бути втрачене через брак донорської крові. Дякуємо всім, хто підтримує донорський рух», — говорить Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA і Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

У межах кампанії #Розквітай втілюється ряд проєктів. ДонорUA спільно з київським брендом W8Less запустили лінійку стильного та якісного мерчу, кошти від продажу якого спрямовуються на перевезення донорської крові до фронту. За три місяці 112 футболок і суконь конвертувалися у врятовані життя захисників і захисниць.

11 донорів поділилися своїми історіями у межах проєкту #Побач. Хоча це люди з різним життєвим і донорським досвідом, різними інтересами й поглядами, усі вони говорять про піднесення, яке відчувають після донацій. Саму можливість рятувати життя люди називають винагородою за свою доброту, яка дарує відчуття сили та власної цінності.

Долучайтеся і ви! Реєструйтеся на ДонорUA, аби здавати кров системно і зручно, та приєднуйтеся до кампанії #Розквітай. Зробити це можна багатьма способами:

Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.