MEGOGO надає знижки донорам платформи ДонорUA

MEGOGO надає знижки донорам платформи ДонорUA

У період з 1 жовтня до 31 грудня 2023 року бали за одну донацію можна обміняти на промокод від MEGOGO

2 жовтня 2023 року, 13:26

Медіасервіс MEGOGO надає донорам крові, зареєстрованим на ДонорUA, 12 днів доступу до передплати «Максимальна» та 50% знижки на наступні 3 місяці. Акція діє з 1 жовтня до 31 грудня поточного року.

«Дякуємо партнерам, які підтримують донорський рух та роблять саме донорство цікавішим і сучаснішим. Донори крові усвідомлюють свою роль і без заохочення, проте прояви підтримки й подяки ніколи не є зайвими для людей, на яких так багато тримається сьогодні», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Донори, зареєстровані на ДонорUA, отримують 100 балів за кожну безоплатну донацію. У період з 1 жовтня до 31 грудня 2023 року бали за одну донацію можна обміняти на промокод від MEGOGO та активувати його на сайті або у застосунку на Smart TV. За умовами співпраці із ДонорUA ви отримуєте:

  • 12 днів доступу до передплати «Максимальна»;
  • знижку -50% на наступні 3 місяці передплати цього ж тарифу.

Отримати свій промокод можна у кабінеті донора в розділі «Бонусна програма» з 1 жовтня, якщо у вас є невикористані бали за підтверджені донації. Пропозицією можна скористатися один раз на особу в період акції.

Реєструйтеся на сайті ДонорUA, здавайте кров системно і зручно, та користуйтеся спеціальними можливостями для донорів. Ваша кров переможе!

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 140 000 донорів. Більше 7000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: Лігу Чемпіонів, Лігу Європи та Лігу Конференцій УЄФА, топові національні футбольні чемпіонати, бокс від K2 і Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.