28 мешканців Дніпра дізналися свою групу крові на виставці ДонорUA

28 мешканців Дніпра дізналися свою групу крові на виставці ДонорUA

7 листопада 2023 року, 13:02

4 листопада в ТРК «МОСТ-сіті» у Дніпрі відкрилася виставка #Побач від ДонорUA, яка популяризує донорство крові. Під час відкриття усі охочі могли дізнатися свою групу крові, і 28 дніпрян скористалися нагодою. Сама експозиція буде розміщена у «МОСТ-сіті» до 11 листопада. Виставка проводиться в межах кампанії #Розквітай.

«Визначення груп крові — інтерактив, який ми організовуємо на багатьох своїх подіях. Так ми не тільки підвищуємо обізнаність містян щодо їхнього власного організму, а й залучаємо їх до донорства крові. Зокрема, мета кампанії #Розквітай — показати, що донорство — це не щось складне і специфічне, що воно стосується всіх нас, що це корисно та навіть цікаво. Ми позиціонуємо донорство не лише як альтруїзм, а як частину звичайного повсякдення. Адже рятувати життя може будь-хто, варто лише взяти на себе відповідальність», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Проєкт #Побач — це виставка портретів донорів, доповнених їхніми особистими історіями. Люди на цих світлинах не знайомі між собою, мають різний досвід донорства, інтереси та цінності — їх об’єднує лише бажання ділитися кров’ю й допомагати людям таким чином. На сайті кампанії #Розквітай можна переглянути портрети та прочитати історії, а також розповісти власну.

Фото з події — за посиланням.

Кампанія #Розквітай присвячена красі та користі донорства крові. Вона висвітлює донорство як частину способу життя — життя сучасного, стильного та здорового. Долучитися можна наступним чином:

  • придбати мерч від W8less, усі кошти від продажу якого спрямовуються на перевезення донорської крові для фронту;
  • отримати подарунки, якщо ви лише чекаєте повноліття для своєї першої донації;
  • подати заявку на співпрацю (опція для бізнесу);
  • стежити за анонсами подій ДонорUA в Instagram або Facebook і приєднуватися.

Реєструйтеся на платформі, аби здавати кров системно і зручно. Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.