Понад 25 л донорської крові зібрала команда SQUAD з ДонорUA

Понад 25 л донорської крові зібрала команда SQUAD з ДонорUA

14 листопада 2023 року, 12:52

Команда ДонорUA організувала три корпоративних дні донора для компанії SQUAD. На цих подіях усього 57 співробітників SQUAD поділилися кров’ю з військовими та цивільними пацієнтами.

31 жовтня 5 співробітників здали кров у Львівському обласному центрі служби крові, а 3 листопада захід відбувся у двох столичних офісах одночасно. Забір крові у Києві здійснювали бригади Київського міського центру крові та Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова. Фото з події — за посиланням.

57 донорів — це більше 25 літрів крові, яка рятує життя. Кожна донація — можливість подарувати надію трьом людям, які потребують переливання. Будь-хто з нас може опинитися у такій ситуації, і розвиток культури донорства — запорука своєчасної допомоги для всіх нас.

«Тішить, що український бізнес розвиває корпоративну соціальну відповідальність різними шляхами й на різних рівнях. Дні донора — це і про новий емоційний досвід для команди, і про внесок у розвиток донорського руху як такого, і допомога тут і зараз. Адже 57 нових донорів — це до 150 врятованих життів. Дякуємо команді SQUAD за довіру та ініціативність», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. У разі, якщо захід є платним, отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 140 000 донорів. Більше 7 000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

SQUAD — це одна з найбільших команд в Україні, що займається дослідженнями та реалізацією проєктів у сфері найсучасніших систем безпеки розумного дому та Інтернету речей. Лабораторії SQUAD оснащені провідними тестовим та оптичним обладнанням, що створює унікальну можливість розробляти і впроваджувати інновації. Експертиза: Research, Embedded, Hardware, Mobile, QA, Infrastructure, Delivery, Analytics, Product, Design.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.