Майже 70 фахівців VIDI здали кров з ДонорUA

4 січня 2024 року, 11:50

29 грудня ДонорUA провели корпоративний день донора для компанії VIDI. Під час заходу 68 людей здали кров на потреби військових і цивільних пацієнтів. Забір проводила бригада інституту ім. Амосова. Фото з події.

«За один день команда VIDI допомогла врятувати до 200 життів, адже кожна доза крові потенційно може допомогти трьом пацієнтам. Але це не просто разова допомога — це крок на шляху до культури донорства, яку формує ДонорUA. Здавати кров, тому що це круто, а не тому що чиєсь життя під загрозою просто зараз — ось, до чого ми прагнемо. Сьогодні ми боремося з великим злом, але звичка робити добро буде корисною й після перемоги. Дякуємо за довіру!», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

68 донорів — це 30 літрів крові, яка рятує життя. Кожна донація — можливість подарувати надію трьом людям, які потребують переливання. Будь-хто з нас може опинитися у такій ситуації, і розвиток культури донорства — запорука своєчасної допомоги для всіх нас.

«ДонорUA та VIDI стали партнерами, аби разом розвивати корпоративну соціальну відповідальність і допомагати рятувати людські життя. Це важлива і відповідальна місія. В Україні лише третина пацієнтів отримує вчасно донорську кров, а в умовах тривалої війни потреби в крові зросли вдвічі. Вона постійно потрібна військовим на полі бою, потрібна вона й тисячам цивільним, зокрема дітям. За статистикою, один постійний донор рятує три життя», — розповідає Віталій Джуринський, засновник групи компаній VIDI.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

VIDI — це провідний роздрібний автомобільний оператор, що обслуговує близько 235 тис. клієнтів у власній мережі з 20 авто- та 2 мото- дилерських центрів у Києві та Одесі, у яких представлено 18 світових автобренди, та 2 — мотобренди. Це повний комплекс послуг, що містить тест-драйв, придбання автомобілів та мототехніки — нових та з пробігом, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, кузовний ремонт, аксесуари та запчастини. Крім того, до складу ВІДІ входять: компанія, яка є офіційним дистриб‘ютором мототехніки Yamaha в Україні, окремий напрямок з виробництва спеціального і спеціалізованого транспорту на базі автомобілів будь-якого бренду, а також потужний логістичний оператор — спільне підприємство з BLG Logistics (Німеччина).

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 150 000 донорів. Більше 7 000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.