64 буси з донорською кров’ю доставили на фронт завдяки ініціативі #МиОднієїКрові від ПУМБ

9 січня 2024 року, 11:24

ДонорUA у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України організовує перевезення донорської крові для потреб фронту. З понад 80 доставок, здійснених за час повномасштабної війни, 64 профінансували завдяки ініціативі #МиОднієїКрові від ПУМБ. У межах проєкту українські бренди за участі митців створюють стильний патріотичний мерч — замовляючи його, ви життя наших захисників і захисниць.

«Завдяки співпраці з ПУМБ у грудні ми змогли відправити на фронт іще 4 автівки з кров’ю — кожен такий бус може врятувати 1500 життів. І дві з них профінансували завдяки мерчу! Величезна подяка всім, хто підтримує ініціативу #МиОднієїКрові та носить на собі нагадування про свій внесок. Дякуємо ПУМБ — за весь час співпраці партнери передали вже 2,66 млн грн, завдяки яким кров вчасно доїжджає до фронту, а наші рідні повертаються живими», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кров перевозять у спеціальних авто, обладнаних холодильними камерами та здатними убезпечити персонал. Одна така поїздка коштує близько 50 000 грн. Замовляйте мерч на сайті проєкту — кожні ваші 25 грн дозволяють автівці проїхати додатковий кілометр.

ДонорUA — єдина недержавна організація, яка у співпраці з МОЗ та СДУ «УЦТК» транспортує кров у гарячі точки. Ви можете в будь-який час підтримати перевезення крові довільною сумою. У вересні ми зібрали 1 млн грн на транспортування. Завдяки цьому збору та допомозі від партнерів, зокрема ПУМБ, ми маємо грошовий резерв, аби оперативно відправляти кров на мобілізаційне замовлення. Дякуємо за довіру та працюємо далі!

Кров для потреб фронту заготовляється по всій Україні. Реєструйтеся на ДонорUA і діліться кров’ю незалежно від того, де ви мешкаєте — вона неодмінно переможе!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.