23 л крові зібрали на корпоративному дні донора у медичному центрі R + Medical Network з ДонорUA

23 л крові зібрали на корпоративному дні донора у медичному центрі R + Medical Network з ДонорUA

9 січня 2024 року, 16:56

5 січня ДонорUA провели корпоративний день донора у медичному центрі R + Medical Network. Під час заходу 51 людина здала кров на потреби військових і цивільних пацієнтів. Забір проводили фахівці Київського обласного центру служби крові. Фото з події.

«Фахівці R+ Medical Network щодня рятують життя — це буквально їхня робота. Тим більше захвату й поваги викликає бажання долучитися до донорського руху, аби ще більше пацієнтів могли отримувати вчасну якісну допомогу. Крові, зібраної під час корпоративної донації, може вистачити для 150 людей, серед яких — наші захисники й захисниці. Дякуємо за довіру та свідому позицію!», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

51 донор — це 23 л крові, яка рятує життя. Кожна донація — можливість подарувати надію трьом людям, які потребують переливання. Будь-хто з нас може опинитися у такій ситуації, і розвиток культури донорства — запорука своєчасної допомоги для всіх нас.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

R + Medical Network — мережа медичних центрів для всієї родини. В одному місці дорослі та діти можуть отримати весь комплекс медичних послуг та пройти повний чекап організму. А з турботою про майбутніх матусь в R + розроблені програми ведення вагітності. Кожного дня потужний штаб хірургів R + проводять малоінвазивні (лапароскопічні, ендоскопічні), класичні та пластичні оперативні втручання. Хірургічне відділення медичного центру R+ це поєднання операційного блоку з сучасною діагностичною й операційної базою та стаціонарного відділення, яке оснащене усім необхідним для комфортного відновлення пацієнта. R + радість бути здоровим!

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 150 000 донорів. Більше 7 000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.