Кров для понад 50 пацієнтів здала команда Growe на корпоративному дні донора з ДонорUA

Кров для понад 50 пацієнтів здала команда Growe на корпоративному дні донора з ДонорUA

6 лютого 2024 року, 13:32

31 січня ДонорUA провели корпоративний день донора для компанії Growe. 19 донорів здали кров на потреби військових і цивільних пацієнтів. Забір проводила бригада Київського обласного центру служби крові.

«Вітаємо команду Growe у донорських лавах і дякуємо за довіру! Кожен корпоративний день донора — особливий і для нас, і для компанії, адже люди, котрі проводять разом багато часу, спільно переживають неповторні емоції, ділячись кров’ю. 19 донорів — це об’єм крові, який може врятувати більше 50 пацієнтів, військових і цивільних», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кожна донація — можливість подарувати надію трьом людям, які потребують переливання. Будь-хто з нас може опинитися у такій ситуації, і розвиток культури донорства — запорука своєчасної допомоги для всіх нас.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.