66 доставок крові на фронт здіснили завдяки ініціативі #МиОднієїКрові від ПУМБ

8 лютого 2024 року, 14:49

ДонорUA у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України організовує транспортування донорської крові для потреб фронту. З 86 перевезень, здійснених за час повномасштабної війни, 66 профінансували завдяки ініціативі #МиОднієїКрові від ПУМБ. У межах цього проєкту українські бренди одягу й аксесуарів створюють патріотичний мерч — замовляючи його, ви допомагаєте пораненим військовим повернутися додому живими.

«З усієї України донорську кров відправляють на фронт, коли з’являється мобілізаційне замовлення. Кожна така поїздка — складна й небезпечна, та завдяки підтримці ПУМБ ми маємо змогу організовувати перевезення якісно й оперативно. Протягом січня ми відправили до фронту три буси з кров’ю, і дві з цих доставок профінансували завдяки «кровному» мерчу. За час здійснення ініціативи #МиОднієїКрові вже 2,76 млн грн від ПУМБ конвертувалися у врятовані життя. Кожна автівка — шанс на порятунок для 1500 важкопоранених бійців», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кров перевозять у спеціальних авто, обладнаних холодильними камерами та здатними убезпечити персонал. Одна така поїздка коштує близько 50 000 грн. Замовляйте мерч на сайті проєкту — кожні ваші 25 грн дозволяють автівці проїхати додатковий кілометр.

ДонорUA — єдина недержавна організація, яка у співпраці з МОЗ та СДУ «УЦТК» транспортує кров у гарячі точки. Ви можете в будь-який час підтримати перевезення крові довільною сумою. У вересні минулого року ми зібрали 1 млн грн на транспортування. Завдяки цьому збору та допомозі від партнерів, зокрема ПУМБ, ми маємо грошовий резерв, аби оперативно відправляти кров на мобілізаційне замовлення. Дякуємо за довіру та працюємо далі!

Кров для потреб фронту заготовляється по всій Україні. Реєструйтеся на ДонорUA і діліться кров’ю незалежно від того, де ви мешкаєте — вона неодмінно переможе!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.