Топ-10 регіонів серед команд DonorUA for Teams

28 березня 2024 року, 15:03

10 регіонів України вийшли в топ у рейтингу DonorUA for Teams. В цьому переліку — Полтавщина, Київщина, Сумщина, Кіровоградська та Дніпропетровська області, Харківщина, Івано-Франківщина, Чернігівщина, Миколаївщина і Вінниччина.

«Ще до повномасштабного вторгнення 2/3 пацієнтів, що потребують крові, не отримували її вчасно — сьогодні ситуація ще гостріша. Виправити її може лише добровільне регулярне донорство. Й аби більше людей до нього долучалися, цей процес має стати зручнішим, зрозумілішим і в позитивному сенсі буденнішим — як сходити на стрижку. Рішення DonorUA for Teams допомагає в цьому, дозволяючи донорам об’єднуватися в команди, організовувати власні події, змагатися та фіксувати спільний внесок у порятунок життів», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Рейтинг регіонів у DonorUA for Teams:

  1. Київ (команди Donor Kyiv, «Кровʼяна гільдія воїнів» та UrsusDonor) — 1000+ донацій
  2. Івано-Франківщина (Donor IF) 300+ донацій
  3. Сумщина («Суми — донорська столиця») — 260+ донацій
  4. Чернігівщина (Donor Chernihiv Team) — 240+ донацій
  5. Вінниччина («СК Вінницькі Вовки», «ФК Оріон & Вінниця молодіжна» та «Вінницькі донори крові») — 175+ донацій
  6. Миколаївщина (Mykolaiv For Life) — 170+ донацій
  7. Дніпропетровщина («Дніпровські котики») — 70+ донацій
  8. Полтавщина («Полтавські донатори» та «Кременчуцькі донори») — 40+ донацій
  9. Харківщина (Donor Kharkiv) — 20+
  10. Кіровоградщина («Котики Кропивницького») — 10+ донацій

DonorUA for Teams — рішення для командного та корпоративного донорства крові. Це продукт, корисний для організацій будь-якого масштабу, щоб об’єднувати активних та потенційних донорів у спільноти. Систему можуть використовувати компанії, державні та громадські організації, волонтерські та інші ініціативні групи, спортивні команди чи творчі об’єднання — будь-які спільноти, готові разом долучатися до донорського руху.

У DonorUA for Teams ви створюєте власну спільноту донорів, можете приєднатися до вже створеної, а також організувати корпоративний день донора для вашої компанії задля покращення вашого соціального внеску. У системі є можливість відстежувати активність команди та кожного з її учасників, а також створювати підкоманди, які можуть змагатися між собою. Можна ставити цілі забезпечення певної частини потреб крові міста, регіону тощо, слідкувати за її досягненням та внеском всіх учасників процесу.

Технічне рішення DonorUA for Teams розробляється ДонорUA за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.

Реєструйтеся на ДонорUA, аби отримувати сповіщення, коли ваша кров потрібна, та створюйте власну команду донорів. Кожна донація рятує до трьох життів!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.