Працівники заводу Danone у Кременчуці за підтримки ДонорUA провели корпоративний день донора

Працівники заводу Danone у Кременчуці за підтримки ДонорUA провели корпоративний день донора

18 квітня 2024 року, 13:24

12 квітня ДонорUA провели корпоративний день донора для команди Danone (фото). Співробітники компанії разом здали кров на Кременчуцькій станції переливання крові, аби допомогти військовим і цивільним пацієнтам у лікарнях міста.

«Корпоративні дні донора ми проводимо регулярно, і зазвичай відбуваються вони у великих містах, переважно у столиці. І ми раді, що завдяки співпраці з Danone наша мапа розширилася. Корпоративні донації — класна можливість для будь-якої компанії проявити свою соціальну відповідальність, а для колег це стає яскравим емоційним досвідом. Дякуємо команді Danone за довіру! Здавши разом кров, колеги подарували надію на одужання для майже пів сотні пацієнтів», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кожна донація — можливість подарувати надію трьом людям, які потребують переливання. Будь-хто з нас може опинитися у такій ситуації, і розвиток культури донорства — запорука своєчасної допомоги для всіх нас.

«Таку активність компанія проводить вже не вперше, адже допомога іншим та активне волонтерство — частина нашої культури та цінностей. Це логічне продовження багатьох ініціатив компанії та команд у непохитній підтримці наших співгромадян та захисників», — зауважила Ірина Сітнікова, Директор з управління персоналом Danone в Україні.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 160 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Danone — провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, представлена в 130 країнах світу. Місія компанії — нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі. Три напрямки бізнесу Danone — молочні продукти та продукти на рослинній основі, вода, спеціалізоване харчування — об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.