ДонорUA запустила чатбот у ChatGPT, щоб інформувати українців про потреби у донорській крові

ДонорUA запустила чатбот у ChatGPT, щоб інформувати українців про потреби у донорській крові

19 квітня 2024 року, 16:27

Платформа ДонорUA запустила чатбот, який може надавати українцям інформацію щодо донорства. Наразі перша версія доступна для підписників ChatGPT Plus, оскільки створена на базі функціональності користувацьких GPTs.

«Сучасні технології дають нам майже необмежені можливості, але будь-яка сучасна система залежить від того, наскільки дані, що використовуються, є актуальними та точними. І тут не все ідеально, але ми над цим працюємо. Для чого ще один чатбот? Ми хочемо надати донорам інструмент, який відповідатиме на питання у «людському» стилі, що пов'язані з чинною ситуацією у конкретному місті», — коментує Олександр Краковецький, співзасновник та СТО ДонорUA, CEO DevRain, Ph.D.

Приклади запитів, на які вже зараз може відповісти чатбот ДонорUA GPT, спираючись на дані платформи:

  • де здати кров у ___ (вашому місті);
  • які запаси крові у ___ (вашому місті);
  • де здати кров у суботу.

alt text

Долучитися до бета-тестування ДонорUA GPT й іншого функціоналу платформи можна за посиланням — так ви допоможете ефективніше розвивати донорський рух. Зараз на ДонорUA зареєструвалися вже понад 160 000 донорів, і лише за минулий рік завдяки платформі лікарні отримали більше 7000 л крові.

Реєструйтеся на ДонорUA та рятуйте життя системно — одна донація може подарувати надію трьом пацієнтам.

Технічне рішення ДонорUA GPT розробляється ДонорUA за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.