#Побач з ДонорUA: 26 мешканців Кропивницького дізналися свою групу крові на відкритті виставки у ТРЦ Depo’t Center

#Побач з ДонорUA: 26 мешканців Кропивницького дізналися свою групу крові на відкритті виставки у ТРЦ Depo’t Center

23 квітня 2024 року, 12:29

20 квітня у ТРЦ Depo’t Center відкрилася виставка #Побач від ДонорUA, що проводиться в межах кампанії #Розквітай. Під час події 26 мешканців Кропивницького безкоштовно дізналися свою групу крові (фото).

«Нам часто здається, що донори крові — це якісь особливі люди. Але рятувати життя власною кров’ю може більшість із нас, і проєкт #Побач розповідає саме про це. Донори — це дуже різні люди, але всі вони колись спробували здати кров і вирішили не зупинятися. Їхні історії надихають і інших, тож ми ділимося ними», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

#Побач — це виставка портретів донорів, доповнених їхніми особистими історіями. Люди на цих світлинах не знайомі між собою, мають різний досвід донорства, інтереси та цінності — їх об’єднує лише бажання ділитися кров’ю й допомагати людям таким чином. На сайті кампанії #Розквітай можна переглянути портрети та прочитати історії, а також розповісти власну.

Групи крові визначали методом EldonCard — він простий, безпечний, не потребує повної медичної освіти, а для отримання результату вистачає кількох хвилини. В Україні цей метод вперше почали застосовувати ДонорUA у межах проєкту «Моя група крові».

Виставка триватиме до 27 квітня. В той самий день також у Кропивницькому, у креативному просторі KOWO, відбудеться донація, де всі охочі зможуть здати кров для військових і цивільних пацієнтів. Деталі та реєстрація — за посиланням.

В ході кампанії #Розквітай проводяться виїзні донації, тематичні лекції та акції підтримки для донорів, а також випускається стильний благодійний мерч. Проєкт доводить, що здавати кров можна просто, комфортно й сучасно.

Подію провели ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст новини не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 165 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

ТРЦ Depo’t Center — сучасний торгівельно-розважальний центр, єдиний центр подібного формату у місті Кропивницький. Розташований на перетині вулиць Велика Перспективна та Преображенська, у самому центрі торгівельного та ділового життя, у Подільському районі міста.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.