43 працівники MacPaw здали кров з ДонорUA — це вже третій корпоративний день донора у компанії

43 працівники MacPaw здали кров з ДонорUA — це вже третій корпоративний день донора у компанії

6 червня 2024 року, 09:54

5 червня ДонорUA провели корпоративний день донора для Mac Paw Mac Paw — української IT-компанії, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. 43 співробітники здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводили фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.