Аліна Френдій стала амбасадоркою ДонорUA

Аліна Френдій стала амбасадоркою ДонорUA

12 червня 2024 року, 13:12

Українська фешн-інфлюенсерка, підприємниця та засновниця бренду COOSH Аліна Френдій стала амбасадоркою платформи ДонорUA. Мета співпраці — популяризувати добровільне безоплатне донорство, оскільки в Україні зберігається постійний дефіцит донорської крові.

«Вперше я стала донором 3 роки тому — з того часу донорство стало обов’язковим ритуалом в моєму житті. Культура донорства в Україні вже давно почала свій активний розвиток, але наразі потреба у донорській крові стала особливо гострою, наша кров та відповідальність буквально рятує життя. Для мене велика честь розповідати про донорство крові, ділитися своїм досвідом та залучати інших стати частиною важливої мети», — коментує Аліна Френдій, підприємниця, фешн-інфлюенсерка.

У мирний час кожна третя людина у світі потребує донорської крові хоча б раз у житті, а під час повномасштабного вторгнення потреба у крові зросла ще на 60%. Залучення амбасадорів, які публічно підтримують донорство, дає можливість мотивувати більше людей здавати кров регулярно.

«В одному зі старих популярних американських серіалів є епізод, де дівчина закохується в донора, чия кров врятувала її життя. Ось на якому рівні має відбуватися популяризація донорства, і саме до цього ми поступово рухаємося. Донорство може органічно вписатися у сучасний стиль життя і його естетику, це не складно й не боляче, абсолютно безпечно і доступно для більшості дорослих людей. Дякуємо Аліні, яка готова розвінчувати міфи і мотивувати донорів разом з нами», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Сьогодні кров найбільше потрібна пораненим військовим, вона має бути в наявності у бойових медиків. Кров привозять на фронт з усієї країни, тому здавати її важливо в будь-якому місті. Кожна донація може врятувати до трьох життів.

Реєструйтеся на ДонорUA та рятуйте життя системно! Якщо ж ви не можете цього робити, підтримуйте донорські ініціативи донатами і репостами. Ваша кров переможе!

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.