До 100 донорів крові щомісяця отримують «Гігапоміч» від lifecell та ДонорUA: бонусну підтримку продовжено ще на рік

До 100 донорів крові щомісяця отримують «Гігапоміч» від lifecell та ДонорUA: бонусну підтримку продовжено ще на рік

12 червня 2024 року, 13:21

Вже майже 1000 людей скористалися акцією «Гігапоміч» від lifecell та ДонорUA, яку започаткувалиу червні 2023 до Всесвітнього дня донора. Щомісяця 80-100 донорів крові отримують від мобільного оператора 10 ГБ мобільного інтернету в якості подяки за кожну донацію, тож акцію вирішили продовжити ще на рік — до 30 червня 2025 року.

«Серед тих, хто отримали гігабайти, є як регулярні донори, які користуються бонусною програмою ДонорUA, так і абоненти lifecell, що долучилися до донорства завдяки акції. А це означає, що проєкт працює як слід — ми надаємо приємні знаки уваги тим, хто вже здає кров, і залучаємо до порятунку життів нових людей», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA і Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Акція «Гігапоміч» діє з 12 червня 2023 року до 30 червня 2025 року по всій території України, окрім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій. Взяти участь у ній можуть абоненти lifecell, які обслуговуються на індивідуальних та корпоративних тарифних планах. Абоненти, які перенесли свій номер до lifecell від інших операторів, також можуть брати участь в акції. «Сьогодні донорство крові є настільки ж важливим, як і мобільний зв'язок, адже обидва рятують життя тих, хто в тилу, й тих, хто дає відсіч ворогу. Регулярне поповнення банків крові — це життєва необхідність, яка допомагає бути готовими до невідкладних ситуацій. lifecell висловлює щиру вдячність кожному донору за їхній безцінний внесок і нараховує послуги зв’язку за кожну донацію крові та її компонентів. Стати донором — це легко, а результат від цього — безмежно цінний і життєво важливий», — зазначила експертка зі зв’язків з громадськістю відділу корпоративних комунікацій lifecell Марія Зеленько.

Як скористатися акцією «Гігапоміч»?

  • Зареєструватися на ДонорUA.
  • Здати кров у будь-якому центрі крові в Україні та отримати довідку.
  • Підтвердити донацію, завантаживши фото або скан довідки в особистому кабінеті.
  • Натиснути кнопку «Отримати 10 ГБ», яка з'явиться в кабінеті після підтвердження донації.
  • Отримати код підтвердження на свій номер телефону.
  • Активувати отримані гігабайти — використати їх можна упродовж 14 днів.

Ви рятуєте — ми дякуємо!

Довідково:

lifecell — український оператор електронних комунікацій, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі, реалізовуючи проєкти, спрямовані на розвиток «розумного міста», «розумного регіону», покращення безпеки громадян і розгортання мережі IoT (інтернету речей).

Диджитал-оператор lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи і послуги для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо компанії входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, застосунки TV+, lifecell music тощо.

Станом на кінець першого кварталу 2024 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 9,7 млн користувачів.

lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 165 000 донорів. Більше 7500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.