36 співробітників АТ «ОТП БАНК» здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

36 співробітників АТ «ОТП БАНК» здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

14 червня 2024 року, 14:08

З нагоди Всесвітнього дня донора крові ДонорUA провели корпоративну донацію для АТ «ОТП БАНК» (фото). 36 співробітників головного офісу здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводили фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

«Вже не вперше «ОТП БАНК» здає кров разом з нами, і ми вдячні за довіру та за готовність підтримувати добру справу знову і знову. Кожна донація може врятувати до трьох життів, тож 36 донорів — це надія на одужання для понад сотні пацієнтів. Окрім того, корпоративні донації — це про культуру донорства, про його нормалізацію та інтеграцію у повсякденне міське життя», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Минулого разу працівники «ОТП БАНК» здавали кров до Дня закоханих. Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

«Потреба в донорській крові лишається стабільно високою. Переливання необхідне при лікуванні поранених, тих, хто зазнав травм внаслідок нещасних випадків, а також при терапії важких видів недуг. Участь у цьому заході дала нам можливість поділитися своєю кров’ю заради порятунку життя інших людей. Корпоративні дні донора — це внесок команди Банку у підтримку та розвиток культури донорства в Україні», — зазначив голова правління ОТП БАНК Володимир Мудрий.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» — один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.