42 співробітники Vodafone здали кров з ДонорUA напередодні Всесвітнього дня донора

42 співробітники Vodafone здали кров з ДонорUA напередодні Всесвітнього дня донора

17 червня 2024 року, 13:06

13 червня, напередодні Всесвітнього дня донора, ДонорUA провели корпоративний день донора для Групи компаній Vodafone Україна (фото). 42 співробітники здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводили фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

«Дякуємо команді Vodafone за підтримку донорського руху! Кожна донація може врятувати до трьох життів, і 42 донори дарують надію більш ніж 120 пацієнтам. Сьогодні кров потрібна як ніколи, в першу чергу — пораненим військовим і постраждалим від обстрілів цивільним, не кажучи вже про «буденні» потреби. Донори — безцінний резерв, і дуже надихає, коли до таких ініціатив долучаються великі компанії», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

«Ми чітко усвідомлюємо, що системність та регулярність донорства — чи не найважливіша умова сталого розвитку культури донорства. Тому ми підтримуємо і розвиваємо спільноту корпоративних донорів. Після вимушеної паузи з початку повномасштабного вторгнення, ми стабілізували питання безпеки і знову виходимо з пропозицією регулярних донацій для наших співробітників», — ділиться Наталія Левківська, кураторка внутрішнього проєкту корпоративного донорства Vodafone #BloodGoodDay.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.