35 працівників SHERIFF здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

35 працівників SHERIFF здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

17 червня 2024 року, 13:09

14 червня, у Всесвітній день донора, ДонорUA провели корпоративну донацію для компанії SHERIFF (фото). 35 співробітників здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводила виїзна бригада Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

«Кров потрібна пораненим військовим, постраждалим від ворожих обстрілів цивільним, і ще тисячам пацієнтів, чий стан не залежить від війни. Це діти та дорослі з онкологічними й іншими тяжкими захворюваннями, мами з важкими пологами, пацієнти під час операцій, люди з різноманітними травмами. Дякуємо команді SHERIFF за свідому позицію — кожен донор своїм вчинком врятував до трьох життів!», — ділиться Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Холдинг охоронних компаній SHERIFF працює в України з 2003 року та понад 21 рік є лідером на ринку охоронних послуг. SHERIFF — єдина компанія в секторі безпеки в Україні, яка має максимальний портфель послуг: гуманітарне розмінування, навчальний центр підготовки фахівців з розмінування, дозвіл від Національного банку України на інкасацію і власну касу перерахунку, фізичну охорону, обслуговування і спостереження за пожежною сигналізацією, перезарядку вогнегасників, встановлення систем відеоспостереження (включаючи аналітичні системи) і контролю доступу, спостереження і реагування на охоронну сигналізацію. SHERIFF — це ваш надійний партнер у питаннях безпеки.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.