25 фахівців Teva здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

25 фахівців Teva здали кров з ДонорUA у Всесвітній день донора

17 червня 2024 року, 15:55

14 червня, у Всесвітній день донора, ДонорUA провели корпоративну донацію для фармацевтичної компанії Teva (фото). 25 співробітників здали кров для пацієнтів, які борються з онкологічними захворюваннями. Процедуру проводила виїзна бригада Національного інституту раку.

«Кому як не фармацевтам і лікаря знати, що кров — «препарат», який ніхто не виготовляє. Ми не можемо купити їїї ні за які гроші — тільки одні люди можуть поділитися нею з іншими. І 25 працівників Teva зробили це, подарувавши надію на одужання 75 пацієнтам, адже кожна донація рятує до трьох життів. Дякуємо за підтримку донорського руху в цей святковий день!», — ділиться Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

«Ми в Тева в Україні прагнемо покращувати життя людей. Співпраця з donor.ua та організація здачі крові серед наших співробітників та їхніх рідних є важливим кроком у цьому напрямку. Ми не тільки виготовляємо лікарські засоби, але й робимо внесок у покращення здоров'я та благополуччя нашого суспільства. Кожна крапля крові, здана на корпоративний День донора, наближає нас до цієї мети та рятує життя людей», — коментує Катерина Кучер, старша менеджерка зі зв’язків з громадськістю

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Teva (ТОВ «Тева Україна») — найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку. Компанія об’єднує більше 400 співробітників. Портфоліо Teva нараховує понад 600 генеричних та оригінальних лікарських засобів, які застосовуються у більшості ключових терапевтичних напрямів. У 2017 році компанія відзначила двадцятиріччя діяльності в Україні.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.