34 фахівці SQUAD здали кров у Всесвітній день донора — це вже третя корпоративна донація з ДонорUA

34 фахівці SQUAD здали кров у Всесвітній день донора — це вже третя корпоративна донація з ДонорUA

19 червня 2024 року, 11:56

14 червня, у Всесвітній день донора, ДонорUA вже втретє провели корпоративну донацію для компанії SQUAD. 34 співробітники здали кров для військових і цивільних пацієнтів (фото). Процедуру проводила виїзна бригада Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

SQUAD — це один з найбільших R&D центрів в Україні, що займається дослідженнями та реалізацією проєктів у сфері найсучасніших систем безпеки розумного дому та Інтернету речей. Лабораторії SQUAD оснащені провідними тестовим та оптичним обладнанням, що створює унікальну можливість розробляти і впроваджувати інновації. Експертиза: Research, Embedded, Hardware, Mobile, QA, Infrastructure, Delivery, Analytics, Product, Design.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.