Sense Bank вдруге провели корпоративну донацію з ДонорUA — 55 співробітників здали кров

Sense Bank вдруге провели корпоративну донацію з ДонорUA — 55 співробітників здали кров

25 червня 2024 року, 12:05

20 червня ДонорUA провели корпоративний день донора для Sense Bank (фото). 55 співробітників банку здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводила виїзна бригада Київського обласного центру служби крові.

«Коли команди повертаються до нас, аби повторити корпоративний день донора, ми вже можемо говорити про традицію — традицію разом робити добро. Такі заходи роблять донорство зрозумілішим і доступнішим: люди бачать, що в цьому немає нічого складного чи страшного, і що кров можна здати просто у себе в офісі, у дружній атмосфері зі смаколиками», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

«Щиро радію, що у всіх залучених до проєкту є розуміння, навіщо ми це робимо та для кого. Ми живемо у час, де допомога має бути в нашому ДНК, інакше ніяк. Маємо чудову можливість бути донорами для поранених військових. Всього 20 хвилин часу = шанс врятувати Життя! Неймовірно, правда? Єднаймося! Будьмо згуртованими та дієвими. Це збільшує наші шанси на Перемогу. Є сенс допомагати одне одному», — ділиться враженнями Олена Велика, HRD Sense Bank, що вперше здавала кров з колегами.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Sense Bank — технологічний банк сервісів та продуктів для будь-яких клієнтів: від приватних осіб до корпорацій. Один із найбільших українських банків. Sense Bank — системно важливий український банк, 100% акцій якого належить державі в особі Міністерства фінансів України. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб і 85 тис. ФОПів у 130 відділеннях по всій Україні, а також в онлайн-банку Sense SuperApp. У банку працює приблизно 4 тис. співробітників.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.