Кров для понад 30 пацієнтів здали працівники «Повернись Живим» з ДонорUA

Кров для понад 30 пацієнтів здали працівники «Повернись Живим» з ДонорUA

26 червня 2024 року, 10:01

18 червня ДонорUA провели корпоративний день донора для команди фонду «Повернись Живим» (фото). 13 співробітників здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводила виїзна бригада Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

«На сьогодні «Повернись Живим» як фонд може надати військовим практично будь-що. І донорська кров — один із небагатьох винятків, адже її неможливо ніде купити — тільки люди можуть поділитися нею з людьми. Тому працівники фонду власним прикладом показали, як це важливо. Кожна донація може врятувати до трьох життів, і 13 донорів дарують надію 39 пацієнтам», — ділиться Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

«Повернись живим» — благодійний фонд компетентної допомоги армії, а також громадська організація, яка займається аналітикою у секторі безпеки та оборони, реалізує проєкти з реабілітації ветеранів через спорт.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.