Працівники фармкомпанії «Санофі» здали кров з ДонорUA

Працівники фармкомпанії «Санофі» здали кров з ДонорUA

28 червня 2024 року, 10:17

 25 червня ДонорUA провели корпоративний день донора для фармацевтичної компанії «Санофі» (фото). 13 співробітників здали кров для військових і цивільних пацієнтів. Процедуру проводила виїзна бригада Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Ви можете замовити корпоративний день донора для своєї компанії, зареєструватися на ДонорUA і стати донором самостійно, створити на сайті власну команду донорів, а також підтримати діяльність ДонорUA фінансово. Дякуємо всім, хто ділиться кров’ю й коштами, бере участь у наших ініціативах, підтримує нас інформаційно та допомагає розвивати донорський рух.


Довідково:


ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 170 000 донорів. Більше 7 500 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.


Санофі в Україні входить до складу компанії Sanofi, світового лідера у сфері охорони здоров'я. Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 25 років та є провідною міжнародною фармацевтичною компанією на ринку України. Основна діяльність Санофі в Україні зосереджена у таких терапевтичних сферах: діабет, рідкісні захворювання, безрецептурні препарати, серцево-судинні захворювання, розсіяний склероз, онкологія тощо. Терапевтичні рішення компанії включають інноваційні та високотехнологічні лікарські засоби, визнані безрецептурні препарати та вакцини для людей.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.