Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

ДонорUA AID: як зареєструвати лікарню на платформі

Ми хочемо, щоб лікарні витрачали мінімум зусиль на реєстрацію, тому зробили детальний гайд процесом.

Щоб ваша лікарня з'явилася на платформі, потрібно виконати кілька простих кроків.

  1. Перед процедурою реєстрації ознайомтеся з текстом публічної оферти.

  2. Заповніть форму реєстрації медзакладу за цим посиланням. Реєструвати заклад може як керівник, так і інша уповноважена особа. Зверніть увагу, що для створення заявок про потреби лікарні не потрібно заповнювати жодних зайвих документів.

  3. Ваша форма реєстрації потрапить до наших координаторів, які перевірять дані та створять персональний кабінет закладу.

  4. Після цього на вказану при заповненні електронну адресу прийде лист з детальним описом та інструкцією користування кабінетом.

  5. Створіть заявку, користуючись підказками з інструкції.

Тепер ваші потреби зможуть бачити зареєстровані представники бізнесу і, відповідно, здійснити закупівлю у постачальників. Усі ці дії здійснюватимуться на підставі тристоронніх договорів між медзакладом, благодійним фондом та соціально-відповідальним бізнесом. Найближчим часом шаблони таких договорів та інструкції з їх заповнення з’являться на сайті.

Обов'язок медзакладу - стежити за актуальністю заявки. Якщо змінилася завантаженість закладу пацієнтами або допомога надійшла з інших джерел і потреба зникла, потрібно відкоригувати інформацію. Якщо закупівля відбудеться до того, як ви внесете зміни, то допомогу відправлять іншій лікарні.

Ми надаємо пріоритет в реєстрації опорними лікарням для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Однак, участь можуть брати заклади всіх рівнів. Відмінність полягає в тому. що опорні ЗОЗ та центри екстреної допомоги можуть створювати запити про потреби у обладнанні та засобах індивідуального захисту, а неопорні – тільки про засоби індивідуального захисту.

Один з найбільш проблемних етапів у формуванні заявок - правильне визначення кількості необхідних засобів індивідуального захисту. Ми рекомендуємо керуватися наказами Міністерства охорони здоров’я України про визначення примірних табелів матеріально-технічного забезпечення. Зараз ми працюємо над інтеграцією функції калькулятора, яка дозволить проводити підрахунки в кілька кліків.

Як бачите, умови та особливості користування платформою не вимагають надзусиль. Якщо у вас залишилися запитання, напишіть нам на пошту aid@donor.ua і ми допоможемо вам.

Підпишіться на нашу email-розсилку, щоб дізнаватися про останні оновлення на платформі ДонорUA AID

Партнер проєкту ДонорUA AID - Перший український міжнародний банк

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія