Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

Де і як шукати постачальника?

Пошук постачальників в мережі запропонує каталоги, де виробники згруповані по категоріях товару. Відвертих шахраїв адміністрація таких сайтів не пропустить, але все ж обережність при виборі постачальника з каталогу ніхто не скасовував.

Дропшиппер (посередник) пропонує низькі ціни - подумайте, як перевірити якість товару. Можливо, краще зробити замовлення самому і перевірити роботу постачальника на практиці, ніж отримати негативні відгуки про свій магазин від клієнтів.

Навпаки, ціни завищені? Може бути, що у цього постачальника часто просять знижку, тому він поставив високу вартість, щоб мати можливість скинути ціну до прийнятної. Якщо це не так, то працювати з ним просто невигідно.

Читайте відгуки, керуйтеся здоровим глуздом і вибирайте постачальників на таких ресурсах, як:

  1. Zakupki
  2. E-tender
  3. StartTender
  4. Prozorro

Існує кілька речей, які не варто робити, коли ви вперше зв’язуєтеся з постачальником:

  1. Довгі запити. Ваш перший лист до постачальника повинен бути коротким і змістовним. Не пишіть занадто багато про свою історію. Завдання першого запиту – можливість краще оцінити потенційного кандидата в партнери. Зосередьтеся на тому, що найбільше хвилює постачальників, – на детальній інформації про товар, який ви шукаєте.
  2. Не просіть занадто багато. Постачальнику не завжди легко обробляти запити. Важливо запитати про декілька цін на товар при різних обсягах замовлення, але не ставити занадто багато питань і запитів про детальну інформацію. Запитуйте тільки те, що вам необхідно дізнатися для оцінки потенційної співпраці між вами й вашим постачальником.
  3. Не робіть запит на занадто мале замовлення. Якщо ви зробите ціновий запит на кількість товару нижчу, ніж мінімальна кількість у постачальника, ви ризикуєте так і не отримати відповідь. Якщо ви не впевнені в обсязі необхідного замовлення, зателефонуйте постачальнику або напишіть короткий запит з одним питанням, щоб дізнатися розмір мінімального замовлення.

Ось приклад запиту, який можна було б надіслати:

Доброго дня! Мене звати ____, я представник/ця компанії XYZ. Я зацікавлений/на у розміщенні замовлення на ІМ’Я ПОСТАЧАЛЬНИКА. Я хотів/ла би/б поставити кілька питань завчасно:

  1. Яке у вас мінімальне замовлення?
  2. Яка ціна одиниці товару при мінімальному замовленні і якщо я замовлю в три рази більше мінімального замовлення?
  3. Які умови оплати для нових клієнтів?

Я також хотів/ла би/б замовити зразок ТОВАРУ, щоб перевірити якість. Не могли б ви мені повідомити ціну за зразок з доставкою в:

Ім’я Прізвище
Адреса
Місто, Країна
Поштовий індекс

Дякую,
Ваше Ім’я

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія