Корисні мапи: аптеки, магазини, АЗС, точки продажу хліба тощо

Корисні мапи: аптеки, магазини, АЗС, точки продажу хліба тощо

Список корисних карт: аптеки, магазини, АЗС, точки продажу хліба, якість повітря тощо.

Мапа самодопомоги у пошуку прихистку створена для об'єднання зусиль українців у взаємодопомозі та полегшення комунікації між тими, хто допомоги на території України та країн Європи.

На цій карті, ви зможете знайти місця по усьому світу, де допомагають українцям: житлом, одягом, медичною допомогою.

Ініціатива проєкту Прихисток допомагає біженцям знайти житло, а також надати його тим, хто має для цього можливість. Також UA SOS допомагає біженцям знайти притулок для жертв війни в Україні: безкоштовне місце проживання, які надають приватні особи або установи, що хочуть допомогти. ⠀

Гуманітарна допомога, магазини, аптеки

Корисна карта від ЛУН Місто увібрала супермаркети, заправки, пошта, аптеки, кав'ярні, які працюють (мережі Сільпо, НП, Okko, Justin).

Інтерактивна мапа Opir отримує інформацію напряму від ОККО, Аптеки Низьких Цін, Метро, Міністерства Цифрової Трансформації та інших офіційних органів, бізнесу та волонтерів. Тут ви зможете знайти магазини, аптеки, АЗС, продуктові магазини, пункти видачі гуманітарної допомоги (їжа, одяг), зоомагазини, пункти медичної допомоги, укриття.

Tabletki.ua зібрали інформацію про аптеки, які зараз працюють з можливістю переглянути їх у вибраному місті. Наступна мапа надасть інформацію в тому числі про аптеки з наявністю інсуліну та короткою інформацією: адресою, графіком роботи та статусом роботи на цей час.

LUN Місто Air створив мапу якості повітря по різних містах України

Також було створено онлайн-мапи повітряних тривог. На карті помаранчевим кольором позначаються області, де в реальному часі лунають сирени. Зелений колір означає, що тривоги немає тривоги, а сірий – немає інформації. Дані оновлюються кожні 20 секунд. На іншій онлайн-мапі – інформація про повітряну тривогу в окремих районах України. Червоним кольором позначена тривога, білим – відсутність тривоги, а сірим – немає інформації. Дані оновлюються кожні 25 секунд. ⠀⠀

Для Киян

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА створив мапи продуктових магазинів, дитячих та дорослих травмпунктів, зоомагазинів, ветклінік та зоосалонів, бюветів, точок розливу води, продажу хліба (від КиївХліб у містах Київ, Фастів та Бровари), аптек (у тому числі з наявністю інсуліну), АЗС, СТО, автомагазинів, автомийок, гуманітарних штабів та бізнесу (перукарні, кав'ярні, магазини одягу, обслуговування геджетів, ремонту сантехніки, стоматології, юридичних послуг, квітів та інших підприємств).

Карта укриттів посортована по районах міста, що охоплює підвали, підземні паркінги, підземні переходи, станції метро та інші місця, включаючи місця обладнані пандусом.

Інші корисні мапи

Єдиний в Україні екологічний чат–бот SaveEcoBot, об’єднує дані про забруднення, забруднення та інструменти захисту навколишнього середовища. Ви можете переглянути мапи забруднення повітря, радіаційного фону та пожеж.

На сайті putinisolation.com можна переглянути актуальні санкції проти росії введені різними країнами світу, а також запропонувати зміни.

Хронологію атак на цивільні об'єкти на території України з кількістю загиблих та поранених дорослих та дітей пропонує сайт attacks.stopwar.team.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія