Що робити після того, як прийшов лист-запрошення на кроводачу?

Ви отримали лист-запрошення від ДонорUA на кроводачу, а що робити далі?

Система ДонорUA періодично розсилає донорам email-повідомлення або сповіщення на Телеграм з інформацією про те, кому і де потрібно здати кров. Про те, що потрібно робити донорам після отримання таких повідомлень, піде мова в цій статті.

Електронний лист з проханням про кроводачу, що відправляються системою ДонорUA, має такий вигляд:

alt text

Щоб листи від системи ДонорUA не потрапили в спам, додайте info@donor.ua до переліку джерел, яким ви довіряєте.

Якщо ви вирішили здати кров, необхідно зайти в свій персональний кабінет і запланувати кроводачу для реципієнта або ценру крові.

Крок 1. Планування кроводачі в персональному кабінеті

Кроводачу можна запланувати у персональному кабінеті, обравши кнопку Запланувати кроводачу або Рекомендовані реципієнти

alt text

Якщо ви обрали кнопку Запланувати кроводачу, вас переведе на сторінку, де ви зможете обрати найближчий до вас центр крові.

alt text

Якщо ви обрали кнопку Рекомендовані реципієнти, вас переведе на сторінку, де ви побачите для кого можна здати кров адресно.

alt text

Все, що потрібно обрати далі - дату та тип кроводачі. Якщо при реєстрації донор вказав, що може здавати лише цільну кров, то йому будуть надходити лише запити про потребу в цільній крові і, відповідно, донор матиме змогу вибрати лише цільну кров. Та якщо донор вказав декілька типів кроводач (цільна кров, тромбоцити, плазма), то буде змога обрати одну із вище перелічених.

alt text

Координатори ДонорUA отримують нотифікації щоразу, коли донор здав чи запланував кроводачу. Запланувати кроводачу через систему - це все, що потрібно зробити донору, щоб повідомити нас. Оскільки все автоматизовано, донору не потрібно додатково зв'язуватись з нами чи з контактною особою реципієнта.

Якщо у донора виникають додаткові питання, люб'язно запрошуємо поспілкуватись з нашим координатором у Viber - 067 208 0303 або за безкоштовним номером телефону 0 800 337 354.

Якщо з певних причин кроводача не відбулась, потрібно видалити її з персонального кабінету.

Крок 2. Завантаження довідки про кроводачу

Довідку, яку донор ОБОВ'ЯЗКОВО отримує в центрі крові чи на станції переливання, потрібно завантажити в нашу систему на сторінці Кабінет донора - Завантажити довідку про кроводачу:

alt text

alt text

Крок 3. Прикріпленння довідки до кроводачі

У меню Кабінет донор бачить всі заплановані та здійснені кроводачі і кнопку "Я здав/здала кров" або "Скасувати" біля них:

alt text

Натиснувши кнопку "Я здав/здала кров", донор автоматично потрапляє на сторінку Кроводачі.

Після цього донору слід натиснути кнопку Дії і на сторінці Редагувати вибрати довідку із запропонованого списку:

alt text alt text

Крок 4. Надсилання кроводачі на верифікацію

Процес перевірки довідки почнеться лише після того, як донор завантажить довідку, асоціює її з кроводачею та відправляє цю кроводачу на затвердження:

alt text

Процес підтвердження кроводач займає до п'яти робочих днів. Після підтвердження донор отримує 100 балів і може їх обміняти на один з доступних подарунків на сторінці "Мої бонуси і подарунки".

alt text

Також пропонуємо переглянути нашу відео-інструкцію.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія