ДонорUA Awards

ДонорUA Awards

ДонорUA Awards

Щорічна подія, на якій відзначаємо найактивніших донорів крові за версією ДонорUA.

Про подію

Щорічно з 2020 року ДонорUA проводить церемонію нагородження заслужених, почесних, регулярних донорів і донорів-амбасадорів. Активні донори дозволяють нам вчасно забезпечувати пацієнтів кров'ю та її компонентами.

Захід присвячений Всесвітньому дню донора крові, що відзначається щороку 14 червня.

Номінації

Партнери

ДонорUA Awards

ДонорUA Awards 2023

Подія відбулася 11 червня у Radisson Blu Hotel на Подолі у Києві. 47 донорів з 16 областей України отримали нагороди від ДонорUA та подарунки від Gelius. Захід відвідали Марина Слободніченко — заступниця міністра охорони здоров’я, Дмитро Коваль — генеральний директор СДУ «Український центр трансплант-координації», та народна депутатка Ольга Стефанишина.

Святковий настрій для донорів та гостей створювали струнний квартет «Каприс-Класік» Національної філармонії України, Артистка Чуприненко з музичною програмою та стендап-комік Макс Вишинський, котрий був ведучим події.

ДонорUA Awards

ДонорUA Awards 2021

Церемонія проходила 12 червня 2021 року в готелі Park Inn By Radisson Kyiv Troyitska у Києві. ЇЇ спікерами були міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко, народна депутатка України Ольга Стефанишина та керівник напрямку розвитку системи крові в Україні від ЄС Мухаммед Фарук.

На церемонії також відбулася виставка найкращих робіт Міжнародного конкурсу-фестивалю ДонорUA Art Project

ДонорUA Awards

ДонорUA Awards 2020

Перша в Україні церемонія нагороди донорів крові відбулась онлайн через пандемію COVID-19. Відкривала захід телеведуча Катя Осадча. Також до привітань донорів долучились актор Євгеній Янович та телеведуча Яніна Соколова.