Найтепліший день донора

Найтепліший день донора

Найтепліший день донора

Передноворічні донації з метою збору крові для маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень.

З 2015 року до Дня Святого Миколая ми проводимо щорічні акції, в рамках яких небайдужі громадяни можуть здати кров для діток, що проходять лікування в обласних дитячих лікарнях України.

Дружня святкова атмосфера заходів дозволяє людям по-новому поглянути на донорство, демонструє комфортність процедури донації. Окрім того, кроводачі у передноворічний період дають змогу зібрати резерв на найближчі тижні, коли люди під час свят не дотримуються дієти й не можуть оперативно здавати кров у разі потреби.

У 2015 році подія була проведена в Київському обласному центрі крові (м. Біла Церква), а наступного року — в центрах крові вже 7 міст: Сум,Ужгорода, Кременчука, Житомира, Дніпра, Києва та Білої Церкви.

2017 року акцію провели у Дніпрі, Одесі й аж двічі — у Львові: в обласному центрі служби крові та міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

У 2018 році передноворічна донація була «продубльована» вже в Києві — у Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska та Інституті релігійних наук. Також захід провели у Дніпрі, Одесі та Львові.

У 2019 році акція отримала постійну назву «Найтепліший день донора», який відбувся у Львівському обласному центрі служби крові, в Mozart Hotel в Одесі та готелі ALOFT у Києві.

2020 року, попри пандемію, нам вдалося провести «Найтепліший день донора» в Park Inn by Radisson у Києві

2021 рік дозволив надолужити недопрацьоване, і акція охопила вже 7 міст. Її було проведено на Дніпровській, Одеській та Миколаївській обласних станціях переливання крові, у Прикарпатському та Житомирському обласних центрах служби крові, в Park Inn by Radisson у Києві та в ТЦ «МАРК» у Львові.

Повномасштабна війна росії проти України також не змогла зупинити «Найтепліший день донора» — у 2022 році він був проведений у 9 містах. Події відбулися на Дніпропетровській та Кіровоградській обласних станціях переливання крові, у Тернопільському, Хмельницькому, Вінницькому, Житомирському, Львівському, Рівненському обласних центрах служби крові, у Київському міському центрі крові.

Дякуємо донорам, волонтерам та партнерам, які підтримують цю ініціативу, і чекаємо на наступних «Найтепліших днях донора»!