Харчування працівників центрів крові

Харчування працівників центрів крові

Харчування працівників центрів крові

З липня 2022 по жовтень 2023 працівники двох центрів крові раз на тиждень отримували комплексні обіди.

У липні 2022 року ДонорUA за підтримки Global Blood Fund та Our Blood Institute розпочали проєкт із харчування працівників центрів крові. Перший містом стало Дніпро, а у квітні 2023 року до проєкту долучили Запоріжжя. Центри крові в обох цих містах працюють понаднормово, попри постійну небезпеку обстрілів, аби забезпечувати кров’ю фронт та цивільних у регіонах.

За час втілення проєкту центри крові отримали майже 10 000 комплексних обідів.

Цим проєктом ДонорUA, Global Blood Fund та Our Blood Institute висловлюють вдячність тим, хто щодня допомагає донорам та пацієнтам, працюючи в умовах війни понаднормово під постійною загрозою обстрілів. Час, який фахівці центру крові витрачали на приготування обіду, вони можуть присвятити родині або відпочинку.

У будинку, де я проживаю, немає укриття. Під час повітряних тривог я одягалася і просто виходила на вулицю. Знаходитися вдома самій було страшно, і я переїхала жити на роботу. Я спала на маленькому дивані, на маленькій подушці, яку принесла з дому.

Потік донорів з перших днів повномасштабної війни у нашому місті був шалений. Навантаження на персонал збільшилося у шість разів. А нас лише 150 людей, тому вся команда центру крові з лютого минулого року і дотепер чергує понаднормово, зазвичай більше 12 годин на день, а також у вихідні.

Початок моєї медичної кар’єри припав на початок повномасштабної війни. Коли за день до цього я влаштовувався на роботу, лунала навчальна повітряна тривога. А мій перший робочий день почався 24 лютого і тривав 36 годин. Вийшов зранку на роботу, відпрацював денну зміну, сходив додому поїсти і повернувся. Я медик, і готовий працювати стільки, скільки буде потрібно.

Більше історій у рамках проєкту — за хештегом #СередаПодяки у нашому Facebook.